DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

KOGO SZUKAMY?

Pracujesz w branży energetycznej sprzedając na co dzień klientom indywidualnym rozwiązania z zakresu termomodernizacji lub magazynów energii?
Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o nowe technologię i zwiększyć znacząco swoją sprzedaż?

Jeśli tak, rozpocznij współpracę z Energetycznym Projektem. W swojej ofercie mamy aż 13 technologii z zakresu termomodernizacji, które możesz dodać do swojego portfolio!

Sprawdź dlaczego warto zostać ekspertem w zakresie programu „Czyste Powietrze”

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Współpraca odbywa się w modelu agencyjnym. Oznacza to, że nie musisz rezygnować z dotychczasowego zatrudnienia, nie jesteś też zobowiązany do wyrobienia limitów sprzedaży.
Sam ustalasz, które z dostępnych technologii chcesz dołożyć do swojej oferty.

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z ENERGETYCZNYM PROJEKTEM?

  • Dzięki szerokiej ofercie technologii, które ma Energetyczny Projekt, Twoje szanse na to, że spotkanie zakończy się sukcesem wzrastają wielokrotnie;
  • Zapewniamy pakiet szkoleń, dostęp do bazy wiedzy na platformie Skillvelo i pełne wsparcie techniczne z każdej technologii – możesz być pewien, że dzięki przygotowanym przez nas szkoleniom staniesz się specjalistą w każdej z dostępnych technologii,
  • Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dlatego zyskujesz gwarancję zadowolonych klientów co przekłada się na polecenia i dodatkowy zysk;
  • Posiadamy rozwiązania umożliwiające finansowanie inwestycji i błyskawiczne procedowanie klientów w programie Czyste Powietrze, co przykłada się na szybką wypłatę prowizji;
  • Mamy ofertę dla każdego domu;
  • oferujemy produkty, które będą dotowane co najmniej do 2030 roku;

O ENERGETYCZNYM PROJEKCIE:

Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą, zajmującą się kompleksową modernizacją domów z wykorzystaniem 13 technologii. Jako jedyna firma na rynku, oferujemy kompleksową ofertę dla każdego domu. Zespół Energetycznego Projektu ma ponad 12 lat doświadczenia i 30 tys. zrealizowanych instalacji.

Nasza oferta obejmuje m.in: kotły gazowe, kotły peletowe, pompy ciepła, kotły elektryczne, maty i folie grzewcze, fotowoltaikę, magazyny energii, modernizację centralnego ogrzewania, magazyny energii, kolektory słoneczne, stolarkę drzwiową i okienną, kotły zgazowujące drewno.

Nasi handlowcy i partnerzy pozyskują klientów w trakcie audytów ich domów w terenie. Zespół handlowy Energetycznego Projektu składa się z partnerów handlowych oraz handlowców własnych.

FORMULARZ REJESTRACYJNY