NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof-Romaniak-2

Krzysztof Romaniak
Członek Zarządu
799815034
k.romaniak@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za działania komercyjne oraz administracyjne. Od 2010 roku zajmuje się mikro-instalacjami energii odnawialnej. W tym czasie zrealizował kilkanaście tysięcy instalacji w całej Polsce, a jego doświadczenie obejmuje kolektory słoneczne, fotowoltaikę, pompy ciepła, kotły gazowe, kotły pelletowe, kogeneracje i oświetlenie LEDowe. Energetyczny Projekt chce rozwijać przez następne 20 lat. Jego najważniejszym celem jest rozwiązywanie istotnych problemów Polski i jej mieszkańców, bo jak twierdzi, likwidacja „kopciuchów” i poprawa jakości powietrza to jedno z największych wyzwań cywilizacyjnych najbliższych dwóch dekad.

Rafal-Bujas-2

Rafał Bujas
Członek Zarządu
736854165
r.bujas@energetycznyprojekt.pl

Posiada wieloletnią praktykę w technologiach z zakresu energii odnawialnej. Zrealizował tysiące instalacji na terenie Polski. Swoje szerokie, techniczne doświadczeniu w branży OZE przekłada na budowanie sukcesu Energetycznego Projektu. Dba o merytoryczną oraz techniczną stronę firmy, nadzorując wszelkie procesy począwszy od dotacji, doboru technologii, poprzez montaż oraz odbiór instalacji.

Dominika-Karbowniczek-1

Dominika Karbowniczek
Kierowniczka Sprzedaży region Śląsk
736846131
d.karbowniczek@energetycznyprojekt.pl

W branży OZE działa od ponad 3 lat. Jest ambitna, pracowita i zdeterminowana. W pracy stawia na etykę i zadowolenie klienta. Ciągle pracuje nad osobistym rozwojem, aby jeszcze lepiej doradzać swoim kontrahentom. 

unnamed (1)

Adrian Mulawka
Kierownik Sprzedaży region Małopolska
573555571
a.mulawka@energetycznyprojekt.pl

Doświadczony menedżer skutecznie implementujący rozwiązania, usprawniające procesy organizacyjne. Naturalny lider z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i pasją budowania biznesu. Prywatnie fan podróży i poznawania innych kultur. Od kilku lat nurek amator i operator dronów oraz entuzjasta technowinek, stand-upu i dobrej kuchni.

Dawid-Nowak-2

Dawid Nowak
Doradca Techniczno-Handlowy
736839644
d.nowak@energetycznyprojekt.pl

Odnawialne Źródła Energii to dla niego nie tylko pasja, ale zawód i wykształcenie. W wolnym czasie fan wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych, a swój wolny czas uwielbia spędzać w rodzinnym gronie.

Piotr-Natonek-2

Piotr Natonek
Doradca Techniczno-Handlowy
736842725
p.natonek@energetycznyprojekt.pl

Doradca techniczno-handlowy z wieloletnim doświadczeniem. W pracy na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Ceni sobie profesjonalizm i ciągle rozwija swoją wiedze w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii.

malg

Małgorzata Sokół
Doradca Techniczno-Handlowy
m.sokół@energetycznyprojekt.pl

Jako członek zespołu Energetycznego Projektu zajmuje się doradztwem oraz sprzedażą. W branży OZE już od 7 lat, specjalizuje się w kolektorach słonecznych, fotowoltaice, pomach ciepła i klimatyzacji. Jest osobą bardzo energiczną z licznymi pasjami. Kocha podróże, interesuję się polityką, uwielbia gotować. 

IMG_6324 (1)

Artur Mrozek
Doradca Techniczno-Handlowy
736 854 635
a.mrozek@energetycznyprojekt.pl

Od ponad trzech lat zajmuje się zawodowo doborem i sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. W związku z ciągłym pragnieniem rozwoju, postanowił poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie doboru innych technologii OZE. Bezpieczeństwo klienta i poprawność instalacji komponentów jest dla niego sprawą kluczową. 

IMG_6321 (1)

Dariusz Kotapka
Doradca Techniczno-Handlowy
736842527
d.kotapka@energetycznyprojekt.pl

Doradca techniczno-handlowy w Energetycznym Projekcie. Z wykształcenia mechanik natomiast zawodu (oraz  z zamiłowania) handlowiec. W branży sprzedażowej działa już od 20 lat przy dużych, jak i małych projektach, w firmach Polskich, jak i zagranicznych. W branży Odnawialnych Źródeł Energii od ponad 5 lat. 

Patryk-Zajac-2

Patryk Zając
Doradca Techniczno-Handlowy
736850874
p.zając@energetycznyprojekt.pl

Specjalista techniczno-handlowy ds. termomodernizacji w Energetycznym Projekcie. Ceni sobie dobry kontakt z klientem, profesjonalizm i szczerość w kontaktach biznesowych.

Kamil-Margalus-2

Kamil Margalus
Doradca Techniczno-Handlowy 
736854679
k.margalus@energetycznyprojekt.pl

Swoje życie zawodowe postanowił związać z branżą Odnawialnych Źródeł Energii. Ceni sobie profesjonalne podejście do klienta, edukacje, a zadowolenie kontrahenta jest dla niego największą nagrodą za swoją pracę.

grzeg

Grzegorz Budek
Specjalista ds. Produktu
736857428
g.budek@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dobór urządzeń, organizuje ich dostawy oraz czuwa nad procesem instalacji. Odnawialnymi Źródłami Energii zainteresował się na studiach i to wtedy zdecydował się, że swoją przyszłą karierę zawodową zwiążę właśnie z tą tematyką. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy.

Agnieszka-Ziemba-2

Agnieszka Ziemba
Specjalistka ds. Administracja i Dofinansowania
736851481
a.ziemba@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dofinansowania oraz sprawy administracyjne. Czuwa nad procesami i jest wsparciem dla naszych klientów. Urzędy Miast i Gmin zna jak własną kieszeń, a treści rozporządzeń w sprawach likwidacji kotłów węglowych zna na pamięć.

Paulina-Fiuk-2

Paulina Fiuk
Rekruterka
459366453
p.fiuk@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie zajmuje się rekrutacją i rozwijaniem zespołu. Jest osobą otwartą i pozytywną, a rozmowy kwalifikacyjne stara się przeprowadzać w przyjaznej atmosferze – dlatego kontaktu z nią nie trzeba się obawiać. W pracy najważniejsze są dla niej relacje-  życie zawodowe to ogromna część naszego życia, stara się więc, aby dla każdego była przyjemnością! Twierdzi, że podstawą udanej współpracy jest wzajemna szczerość, otwartość i jasność przekazu.

Aleksandra-Giec-2

Aleksandra Giec
Koordynatorka ds. Telemarketingu
a.giec@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie zajmuje się koordynowaniem działu telemarketingu. Z branżą termomodernizacji związana od 2020 roku. W pracy ceni sobie doskonałą organizację, samodzielność oraz dbałość o relację z klientami oraz pracownikami. Prywatnie posiadaczka mini zoo w postaci dwóch kotów i psa.

IMG_6098

Katarzyna Huss
Specjalista ds. Administracji
506339780
k.huss@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za wszelkie sprawy związane z administracją i organizacją biura. Z branżą Odnawialnych Źródeł Energii związana od 2017 roku. W życiu zawodowym oraz prywatnym ceni sobie doskonałą organizację oraz rozwój. Prywatnie jest fanką podróży oraz ekologii.

Klaudia-Bednarczyk-1

Klaudia Bednarczyk
Specjalistka ds. Systemów IT
736854679

W Energetycznym Projekcie zajmuje się automatyzacją, implementacją i koordynowanie systemów IT. Sprawia, że praca innych w firmie staje się prostsza i przyjemniejsza.