NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof-Romaniak-2

Krzysztof Romaniak
Członek Zarządu
799 815 034
k.romaniak@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za działania komercyjne oraz administracyjne. Od 2010 roku zajmuje się mikro-instalacjami energii odnawialnej. W tym czasie zrealizował kilkanaście tysięcy instalacji w całej Polsce, a jego doświadczenie obejmuje kolektory słoneczne, fotowoltaikę, pompy ciepła, kotły gazowe, kotły pelletowe, kogeneracje i oświetlenie LEDowe. Energetyczny Projekt chce rozwijać przez następne 20 lat. Jego najważniejszym celem jest rozwiązywanie istotnych problemów Polski i jej mieszkańców, bo jak twierdzi, likwidacja „kopciuchów” i poprawa jakości powietrza to jedno z największych wyzwań cywilizacyjnych najbliższych dwóch dekad.

Rafal-Bujas-2

Rafał Bujas
Członek Zarządu
736 854 165
r.bujas@energetycznyprojekt.pl

Posiada wieloletnią praktykę w technologiach z zakresu energii odnawialnej. Zrealizował tysiące instalacji na terenie Polski. Swoje szerokie, techniczne doświadczeniu w branży OZE przekłada na budowanie sukcesu Energetycznego Projektu. Dba o merytoryczną oraz techniczną stronę firmy, nadzorując wszelkie procesy począwszy od dotacji, doboru technologii, poprzez montaż oraz odbiór instalacji.

unnamed (1)

Adrian Mulawka
Dyrektor ds. sprzedaży
573 555 571
a.mulawka@energetycznyprojekt.pl

Doświadczony menedżer skutecznie implementujący rozwiązania, usprawniające procesy organizacyjne. Naturalny lider z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i pasją budowania biznesu. Prywatnie fan podróży i poznawania innych kultur. Od kilku lat nurek amator i operator dronów oraz entuzjasta technowinek, stand-upu i dobrej kuchni.

Patryk-Zajac-2

Patryk Zając
Doradca Techniczno-Handlowy
736850874
p.zając@energetycznyprojekt.pl

Specjalista techniczno-handlowy ds. termomodernizacji w Energetycznym Projekcie. Ceni sobie dobry kontakt z klientem, profesjonalizm i szczerość w kontaktach biznesowych.

Dawid-Nowak-2

Dawid Nowak
Doradca Techniczno-Handlowy
736839644
d.nowak@energetycznyprojekt.pl

Odnawialne Źródła Energii to dla niego nie tylko pasja, ale zawód i wykształcenie. W wolnym czasie fan wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych, a swój wolny czas uwielbia spędzać w rodzinnym gronie.

grzeg

Grzegorz Budek
Specjalista ds. Produktu
736857428
g.budek@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dobór urządzeń, organizuje ich dostawy oraz czuwa nad procesem instalacji. Odnawialnymi Źródłami Energii zainteresował się na studiach i to wtedy zdecydował się, że swoją przyszłą karierę zawodową zwiążę właśnie z tą tematyką. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy.

Agnieszka-Ziemba-2

Agnieszka Ziemba
Specjalistka ds. Administracja i Dofinansowania
736851481
a.ziemba@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dofinansowania oraz sprawy administracyjne. Czuwa nad procesami i jest wsparciem dla naszych klientów. Urzędy Miast i Gmin zna jak własną kieszeń, a treści rozporządzeń w sprawach likwidacji kotłów węglowych zna na pamięć.