Krzysztof-Romaniak-2

Krzysztof Romaniak
Członek Zarządu
k.romaniak@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za działania komercyjne oraz administracyjne. Od 2010 roku zajmuje się mikro-instalacjami energii odnawialnej. W tym czasie zrealizował kilkanaście tysięcy instalacji w całej Polsce, a jego doświadczenie obejmuje kolektory słoneczne, fotowoltaikę, pompy ciepła, kotły gazowe, kotły pelletowe, kogeneracje i oświetlenie LEDowe. Jego najważniejszym celem jest rozwiązywanie istotnych problemów Polski i jej mieszkańców, bo jak twierdzi, likwidacja „kopciuchów” i poprawa jakości powietrza to jedno z największych wyzwań cywilizacyjnych najbliższych dwóch dekad.

Rafal-Bujas-2

Rafał Bujas
Członek Zarządu
r.bujas@energetycznyprojekt.pl

Posiada wieloletnią praktykę w technologiach z zakresu energii odnawialnej. Zrealizował tysiące instalacji na terenie Polski. Swoje szerokie, techniczne doświadczeniu w branży OZE przekłada na budowanie sukcesu Energetycznego Projektu. Dba o merytoryczną oraz techniczną stronę firmy, nadzorując wszelkie procesy począwszy od dotacji, doboru technologii, poprzez montaż oraz odbiór instalacji.

unnamed (1)

Adrian Mulawka
Dyrektor ds. sprzedaży
a.mulawka@energetycznyprojekt.pl

Doświadczony menedżer skutecznie implementujący rozwiązania, usprawniające procesy organizacyjne. Naturalny lider z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i pasją budowania biznesu. Prywatnie fan podróży i poznawania innych kultur. Od kilku lat nurek amator i operator dronów oraz entuzjasta technowinek, stand-upu i dobrej kuchni.

grzeg

Grzegorz Budek
Specjalista ds. Produktu
736 857 428
g.budek@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dobór urządzeń, organizuje ich dostawy oraz czuwa nad procesem instalacji. Odnawialnymi Źródłami Energii zainteresował się na studiach i to wtedy zdecydował się, że swoją przyszłą karierę zawodową zwiążę właśnie z tą tematyką. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy.

Wiktor Kolanowski

Wiktor Kolanowski
Pracownik Działu Realizacji
736 846 131
w.kolanowski@energetycznyprojekt.pl

Odnawialne źródła energii to dla niego nie tylko wykształcenie, ale również pasja, o której potrafi rozmawiać godzinami. Jest także studentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, który w czasie wolnym od nauki rozszerza swoją wiedzę i zdobywa doświadczenie w Energetycznym Projekcie.

Mariusz Kot

Mariusz Kot
Doradca Techniczno-Handlowy
737 336 922
m.kot@energetycznyprojekt.pl

W branży budowlanej jest już od ponad 10 lat, natomiast odnawialnymi źródłami energii zajmuje się od około 5 lat. W pracy ceni kontakt i współpracę z ludźmi, a każde zagadnienie od strony technicznej rozpracowuje w mgnieniu oka. Wolne chwile natomiast poświęca rodzinie oraz swojej pasji, którą jest siatkówka. Krążą jednak po biurze plotki, że jazda rowerem sprawia mu dokładnie tyle samo radości.

Dawid-Nowak-2

Dawid Nowak
Doradca Techniczno-Handlowy
736 839 644
d.nowak@energetycznyprojekt.pl

Odnawialne Źródła Energii to dla niego nie tylko pasja, ale zawód i wykształcenie. W wolnym czasie fan wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych oraz miłośnik spędzania czasu w rodzinnym gronie.

DSC_0090

Roman Ryż
Specjalista ds. Realizacji i Serwisów
737 332 900
r.ryz@energetycznyprojekt.pl

Energetyka i technologie odnawialnych źródeł energii to jego chleb powszedni. Najpierw zaczął przygodę z nimi na studiach i aktualnie kontynuuje ją w życiu zawodowym. W Energetycznym Projekcie zajmuje się koordynowaniem wszelkich montaży, ale wiemy, że to pompy ciepła mają szczególne miejsce w jego sercu.

Michał Strzałka

Michał Strzałka
Specjalista Techniczno-Handlowy
799 284 907
m.strzalka@energetycznyprojekt.pl

Fachowe doradctwo sprawia Michałowi ogromną satysfakcję. Nie lubi stagnacji i ciągle szuka obszarów do rozwoju, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, nie lubi schematów i jeśli nie musi, to absolutnie się ich nie trzyma. Działa na terenie województwa Podkarpackiego skąd pochodzi. Lubi spędzać czas aktywnie lecz nie wyklucza leniwego wieczoru z dobrym filmem czy serialem.

Patryk-Zajac-2

Patryk Zając
Doradca Techniczno-Handlowy
736 850 874
p.zając@energetycznyprojekt.pl

Specjalista techniczno-handlowy ds. termomodernizacji w Energetycznym Projekcie. Ceni sobie dobry kontakt z klientem, profesjonalizm i szczerość w kontaktach biznesowych.

Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński
Kierownik działu technicznego
736 340 915
b.zielinski@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za techniczną stronę wykonywanych instalacji, dobór urządzeń oraz czuwa nad procesem realizacjiZ branżą OZE związał się już na studiach na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie swojej wiedzy. 

Agnieszka-Ziemba-2

Agnieszka Ziemba
Specjalistka ds. Administracji i Dofinansowań
736 851 481
a.ziemba@energetycznyprojekt.pl

W Energetycznym Projekcie odpowiada za dofinansowania oraz sprawy administracyjne. Czuwa nad procesami i jest wsparciem dla naszych klientów. Urzędy Miast i Gmin zna jak własną kieszeń, a treści rozporządzeń w sprawach likwidacji kotłów węglowych potrafi recytować z pamięci.

unnamed

Kamil Czesnar
Doradca techniczno-handlowy
+48 506 402 430
k.czesnar@energetycznyprojekt.pl

Od lat związany z sektorem energetycznym. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Duże doświadczenie w branży OZE i branży grzewczej. W pracy robi wszystko, aby każda inwestycja była dopięta na ostatni guzik. Wychodzi z założenia, że wyznacznikiem sukcesu jest skuteczność, dlatego każdemu klientowi doradza tak jakby przeprowadzał inwestycję u siebie. W wolnej chwili lubi pływać łódką, nurkować i odkrywać ciekawe, niecodzienne miejsca, które dokumentuje fotografując je dronem.

AW Zdjęcie
Arkadiusz Wojna
Doradca Techniczno-Handlowy
729-117-184
a.wojna@energetycznyprojekt.pl
Od lat profesjonalnie doradza swoim klientom z branży budowlanej i odnawialnych źródeł energii. Dba o relację z klientem, identyfikując ich wymagania i proponując rozwiązania dotyczące ich indywidualnych wymagań. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek, sportów ekstremalnych i gry w squasha.