Nasz zespół

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w całej Polsce. Od 2008 roku, zmodernizowaliśmy ponad 30 000 domów. Nasz zespół obejmuje ekspertów od dotacji, projektowania, realizacji, finansowania i doboru instalacji, którzy doskonale współpracują, aby zapewnić sukces Twojej inwestycji.

Krzysztof Romaniak

Członek Zarządu
W Energetycznym Projekcie odpowiada za działania komercyjne oraz administracyjne. Od 2010 roku zajmuje się mikro-instalacjami energii odnawialnej. W tym czasie zrealizował kilkanaście tysięcy instalacji w całej Polsce, a jego doświadczenie obejmuje kolektory słoneczne, fotowoltaikę, pompy ciepła, kotły gazowe, kotły pelletowe, kogeneracje i oświetlenie LEDowe. Jego najważniejszym celem jest rozwiązywanie istotnych problemów Polski i jej mieszkańców, bo jak twierdzi, likwidacja „kopciuchów” i poprawa jakości powietrza to jedno z największych wyzwań cywilizacyjnych najbliższych dwóch dekad.

Rafał Bujas

Członek Zarządu
Posiada wieloletnią praktykę w technologiach z zakresu energii odnawialnej. Zrealizował tysiące instalacji na terenie Polski. Swoje szerokie, techniczne doświadczeniu w branży OZE przekłada na budowanie sukcesu Energetycznego Projektu. Dba o merytoryczną oraz techniczną stronę firmy, nadzorując wszelkie procesy począwszy od dotacji, doboru technologii, poprzez montaż oraz odbiór instalacji.
Adrian Mulawka

Adrian Mulawka

Członek Zarządu
Doświadczony menedżer skutecznie implementujący rozwiązania, usprawniające procesy organizacyjne. Naturalny lider z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i pasją budowania biznesu. Prywatnie fan podróży i poznawania innych kultur. Od kilku lat nurek amator i operator dronów oraz entuzjasta technowinek, stand-upu i dobrej kuchni.
Grzegorz Budek

Grzegorz Budek

Starszy inżynier działu realizacji
W Energetycznym Projekcie odpowiada za dobór urządzeń, organizuje ich dostawy oraz czuwa nad procesem instalacji. Odnawialnymi Źródłami Energii zainteresował się na studiach i to wtedy zdecydował się, że swoją przyszłą karierę zawodową zwiążę właśnie z tą tematyką. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania swojej wiedzy.
Dawid Nowak

Dawid Nowak

Doradca Techniczno-Handlowy
Odnawialne Źródła Energii to dla niego nie tylko pasja, ale zawód i wykształcenie. W wolnym czasie fan wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych oraz miłośnik spędzania czasu w rodzinnym gronie.
Mariusz Kot

Mariusz Kot

Doradca Techniczno-Handlowy
W branży budowlanej jest już od ponad 10 lat, natomiast odnawialnymi źródłami energii zajmuje się od około 5 lat. W pracy ceni kontakt i współpracę z ludźmi, a każde zagadnienie od strony technicznej rozpracowuje w mgnieniu oka. Wolne chwile natomiast poświęca rodzinie oraz swojej pasji, którą jest siatkówka. Krążą jednak po biurze plotki, że jazda rowerem sprawia mu dokładnie tyle samo radości.
Roman Ryż

Roman Ryż

Kierownik projektu
Energetyka i technologie odnawialnych źródeł energii to jego chleb powszedni. Najpierw zaczął przygodę z nimi na studiach i aktualnie kontynuuje ją w życiu zawodowym. W Energetycznym Projekcie zajmuje się koordynowaniem wszelkich montaży, ale wiemy, że to pompy ciepła mają szczególne miejsce w jego sercu.
Patryk Zając

Patryk Zając

Doradca Techniczno-Handlowy
Specjalista techniczno-handlowy ds. termomodernizacji w Energetycznym Projekcie. Ceni sobie dobry kontakt z klientem, profesjonalizm i szczerość w kontaktach biznesowych.
Michał Strzałka

Michał Strzałka

Specjalista Techniczno-Handlowy
Fachowe doradctwo sprawia Michałowi ogromną satysfakcję. Nie lubi stagnacji i ciągle szuka obszarów do rozwoju, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, nie lubi schematów i jeśli nie musi, to absolutnie się ich nie trzyma. Działa na terenie województwa Podkarpackiego skąd pochodzi. Lubi spędzać czas aktywnie lecz nie wyklucza leniwego wieczoru z dobrym filmem czy serialem.
Bartosz Zieliński

Bartosz Zieliński

Kierownik działu technicznego
W Energetycznym Projekcie odpowiada za techniczną stronę wykonywanych instalacji, dobór urządzeń oraz czuwa nad procesem realizacji. Z branżą OZE związał się już na studiach na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie swojej wiedzy.
Kamil Czesnar

Kamil Czesnar

Doradca techniczno-handlowy
Od lat związany z sektorem energetycznym. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Duże doświadczenie w branży OZE i branży grzewczej. W pracy robi wszystko, aby każda inwestycja była dopięta na ostatni guzik. Wychodzi z założenia, że wyznacznikiem sukcesu jest skuteczność, dlatego każdemu klientowi doradza tak jakby przeprowadzał inwestycję u siebie. W wolnej chwili lubi pływać łódką, nurkować i odkrywać ciekawe, niecodzienne miejsca, które dokumentuje fotografując je dronem.
Agnieszka Ziemba

Agnieszka Ziemba

Specjalistka ds. dotacji
W Energetycznym Projekcie odpowiada za dofinansowania. Czuwa nad procesami i jest wsparciem dla naszych klientów. Urzędy Miast i Gmin zna jak własną kieszeń, a treści rozporządzeń w sprawach likwidacji kotłów węglowych potrafi recytować z pamięci.
Marcin Kutak

Marcin Kutak

Doradca techniczno-handlowy
W branży energetycznej i OZE od kilkunastu lat. Potrafi wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania klienta, fachowo i uczciwie pomaga je zrealizować. Lubi rozmawiać i do każdej osoby podchodzi jak do przyjaciela, który zwrócił się o radę. Prywatnie mąż, ojciec i zapalony fotograf.
Joanna Rokita

Joanna Rokita

Kierowniczka ds. dotacji
W Energetycznym Projekcie zajmuje się współpracą z WFOŚiGW oraz dopilnowaniem kwestii związanych z dotacjami dla Klientów. W wolnym czasie podróżuje oraz chętnie sięga po dobrą książkę.

Ewelina Zając

Specjalistka ds. dotacji
W Energetycznym Projekcie pracuje w dziale dofinansowań, która daje jej możliwość rozwoju. W wolnym czasie lubi poczytać dobra książkę oraz aktywnie spędzać czas ze swoją rodziną.
Izabela Myszkowska

Izabela Myszkowska

Młodsza specjalistka ds. dotacji
Pracuje w dziale zajmującym się dofinansowaniami, gdzie bardzo ceni sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami. Jej rola umożliwia wsparcie w zdobywaniu niezbędnych funduszy. Poza godzinami pracy kontynuuje naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiując rachunkowość, co sprzyja ciągłemu rozwojowi. W wolnych chwilach czerpie przyjemność z eksperymentowania w kuchni oraz z czasu spędzanego z rodziną.
Dominika Zagórska

Dominika Zagórska

Doradca techniczno-handlowy
Poszukuje rozwiązania, które umożliwią życie w komforcie, na jaki każdy zasługuje. Poza pracą, jej dni wypełnia bieganie, czytanie oraz eksploracja górskich szlaków w towarzystwie niezawodnego i przesłodkiego psiaka.

Sebastian Szpargała

Samodzielny inżynier działu realizacji
Dla niego energia odnawialna to nie tylko temat naukowy czy zajęcie, które trzeba wykonywać, ale pasja, która napędza go do działania i inspiruje do rozmów na ten temat przez długie godziny. Jest studentem na AGH w Krakowie i w swoim wolnym czasie poświęca się na poszerzanie wiedzy i zdobywanie praktycznego doświadczenia w dziedzinie energetyki poprzez udział w Energetycznym Projekcie.

Weronika Bąk

Kierowniczka marketingu
Miłośniczka digitalu i Analyticsa. Znienawidzona przez część zespołu, bo ciągle czegoś chce. Prywatnie pasjonatka podróży, muzyk na emeryturze oraz psia i kocia mama. Nie potrafi usiedzieć w miejscu.
Ola Ryż-Dąbrowska

Aleksandra Dąbrowska-Ryż

Specjalistka ds. audytów energetycznych
Jest pełna pozytywnej energii, zawsze witając się z klientami, roztacza wokół siebie atmosferę optymizmu i zaufania. Z pasją oddana sprawom ekologicznym, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, aby pomóc naszym klientom w efektywnym zarządzaniu energią.

Michał Gierczak

Doradca techniczno-handlowy
Z wykształcenia absolwent kierunku mechatronika, a w samej branży odnawialnych źródeł energii jest już od 2018 roku. W pracy stawia na profesjonalizm oraz fachowe doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań ekologicznych. Ceni sobie dobry kontakt z klientem i do każdego z nich podchodzi indywidualnie. Pasjonat motoryzacji oraz militariów. W wolnej chwili uwielbia wędrówki po szlakach górskich Bieszczadów.

Wciąż rozwijamy się i prowadzimy nabór na różne stanowiska.

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!