PONAD

0

DOMÓW ZMODERNIZOWAŁ NASZ ZESPÓŁ OD 2008 ROKU

KIM JESTEŚMY?

  • Ekspertami technicznymi – mamy wieloletnie doświadczenia w realizacji inwestycji w całej Polsce. Od 2008 roku, zmodernizowaliśmy ponad 30 000  domów.
  • Zgranym zespołem – nasz zespół obejmuje ekspertów od dotacji, projektowania, realizacji, finansowania i doboru instalacji, którzy doskonale współpracują, aby zapewnić sukces twojej inwestycji.
montaż paneli fotowoltaicznych, instalacja paneli fotowoltaicznych, montaż baterii słonecznych
ekologiczny dom

DLACZEGO TO ROBIMY?

  • Bo chcemy Ci pomóckompleksowa modernizacja to trudne, ale ważne i opłacalne działanie. Znamy się na tym i sprawimy żeby Twoja inwestycja była przyjemnością.
  • Bo nasza przyszłość jest ważna – wierzymy że zasługujesz na efektywny i niezależny dom oraz zdrowie swoje i bliskich. Takiej przyszłości chcemy dla Ciebie i Twojej rodziny.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wspieramy cię od A do Z

Jesteśmy z Tobą w całym procesie od początku do końca. Zapewniamy kompleksowy serwis i obsługę wszystkich inwestycji. Audytujemy, dobieramy, projektujemy, montujemy i serwisujemy sprzęt, pozyskujemy i rozliczamy dotację i finansowanie. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas, nerwy i pieniądze. 

Wysokiej jakości podzespoły

Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości podzespołów, produktów i sprzętu, renomowanych dostawców, posiadających długie i pewne gwarancje jakości. Gdy to możliwe, wybieramy polskich producentów i dostawców, żeby wspierać gospodarkę i zapewnić szybką reakcję. Na Twoje życzenie zrealizujemy indywidualny dobór i wycenę na wybranym sprzęcie. 

Realizujemy wszystkie technologie

Nasza oferta zawiera wszystkie istotne technologie, których może potrzebować Twój dom. Z nami dokonasz właściwego wyboru i nie stracisz pieniędzy na nietrafione inwestycje. Realizujemy: pompy ciepła, kotły gazowe i pelletowe, fotowoltaikę i kolektory słoneczne, ocieplenie i wymianę stolarki, oraz rekuperację i ogrzewanie elektryczne. 

NASI PARTNERZY

Technologiczni:

Finansowi:

DANE KONTAKTOWE

Energetyczny Projekt sp. z o.o.

ul. Dobrego Pasterza 21A/44
31-416 Kraków

NIP: 9452236390
KRS: 0000847846
REGON: 386425861

Telefon: +48 736 848 791
Email:
biuro@energetycznyprojekt.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

    [recaptcha* size:compact align:center]