fbpx

Realizacja – ocieplenie domu Pana Andrzeja

Zdjęcie domu  przed wykonaniem ocieplenia
Zdjęcie domu naszego klienta przed wykonaniem ocieplenia

Opis budynku

Nasza firma podjęła się zadania ocieplenia  budynku widocznego na zdjęciu powyżej jest to dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130 m2 z ogrzewanym parterem i poddaszem.

Ściany zbudowane są z pustaka żużlowego.

Przed skorzystaniem z usług naszej firmy dom ten ocieplany był kotłem węglowym, który pochłaniał ogromne ilość ton węgla rocznie. Nasza firma podjęła się również zamontowania kotła na zgazowanie drewna.

Koszt i wykonanie ocieplenia

Do ocieplenia wybrano styropian grafitowy o grubości 15 cm oraz klienci zdecydowali się na biały tynk. Całkowita powierzchnia fasady ocieplanej wynosi 168 m2, cena jednostkowa to 251 zł/m2.

Całkowity koszt ocieplenia wyniósł 42 197 zł, w cenę zostały wliczone parapety zewnętrzne stalowe gładkie, oraz zapewnienie rusztowania na cały okres trwania prac. Nasi specjaliści wykonali pracę z wysoką dokładnością zadbali o pracę przy gniazdkach i drzwiach, a także o życzenia klientów związane z estetyką wykonania i użyciem kolorowego tynku.

Specyfikacja ocieplenia budynku

Powierzchnia użytkowa130 m2
Calkowita grubość ścian40 cm
Wybrany materiał ociepleniwoystyropian grafitowy o grubości 15 cm
Całkowita powierzchnia fasady ocieplanej168 m2
Całkowity koszt usługi42 197 zł

Przeczytaj także: https://energetycznyprojekt.pl/realizacje/wymiana-kotla-na-nowy/

Zaplanujmy razem
najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalną pompę ciepła i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

ZOBACZ TEŻ

brown brick building near green grass field during daytime wartość nieruchomości fotowoltaika

Czy termomodernizacja podnosi wartość nieruchomości?

Decydując się na termomodernizacje chcemy poprawić kondycję naszego domu. Zalet jej wykonania jest wiele: oszczędność, ochrona zdrowia, ekologia czy komfort. Ale czy do nich możemy zaliczyć to, że termomodernizacja podnosi wartość nieruchomości? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Czytaj więcej »
window curtain open wide

Jakie okna wybrać? Energooszczędne okna w Twoim domu!

Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. To jak będą wyglądać jest zawsze kwestią gustu i oceny inwestora. Jednak bardzo istotnym elementem przy ich wyborze jest to, jak bardzo będą one izolowały, w skrócie – ile ciepła dzięki nim zostanie u nas w domu. Podpowiadamy, jakie energooszczędne okna wybrać.

Czytaj więcej »