fbpx

Opis przebiegu realizacji

Niezależnie czy to montaż paneli fotowoltaicznych, wymiana starego kotła na nowy czy też montaż pompy ciepła, każda inwestycja przebiega zgodnie z określonymi zasadami. Nie ma w nich nic skomplikowanego, ale zdecydowaliśmy się przedstawić je i omówić krok po kroku, abyś dokładnie wiedział, czego się spodziewać.

Kompleksowa termomodernizacja z Energetycznym Projektem krok po kroku:

1.       Ustalenie terminu realizacji.

Zanim dobierzemy dla Twojego domu odpowiednie rozwiązanie, jesteśmy zobowiązani wykonać audyt energetyczny. Jest to sprawdzenie warunków technicznych w Twoim domu oraz zebranie danych niezbędnych do zrealizowania projektu. Na tym etapie inwestycji rozpoczyna się też kontakt z naszym specjalistą ds. finansowań, który będzie w Twoim imieniu ubiegał się o dotację. Jeżeli zdecydowałeś się na realizację inwestycji za gotówkę, jest to również moment, w którym powinieneś wpłacić pierwszą część zaliczki.

2.       Potwierdzenie terminu realizacji.

Tydzień przed terminem rozpoczęcia inwestycji, nasz specjalista ds. realizacji skontaktuje się z Tobą celem potwierdzenia terminu realizacji Twojej inwestycji. W przypadku gotówkowej realizacji przedsięwzięcia, jest to moment, w którym powinieneś wpłacić drugą część zaliczki.

3.       Dostawy i paczki…

Zanim prace się rozpoczną, mogą docierać do Ciebie przesyłki z urządzeniami i narzędziami niezbędnymi do przeprowadzenia inwestycji.  Dlatego spodziewaj się w najbliższym czasie telefonów od kurierów pytających czy jesteś w domu. 

4.       Rozpoczęcie realizacji inwestycji.

Przedsięwzięcie rozpocznie się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nasze ekipy montażowa zazwyczaj rozpoczyna pracę między godziną 8 a 12 rano.

5.       Zakończenie realizacji inwestycji.

Po zakończonych pracach montażowych, nasza ekipa przeprowadzi dla Ciebie krótkie szkolenie z działania zainstalowanego systemu. Oczywiście jeżeli z Twojej strony pojawią się jakiekolwiek pytania, a naszej ekipy nie będzie już w pobliżu, zawsze możesz skontaktować się z naszym ekspertem ds. realizacji inwestycji, który chętnie odpowie na wszelkie Twoje pytania.

Koniec prac montażowych zwieńczony jest podpisaniem protokołu odbioru inwestycji.

Jeżeli zdecydowałeś się na realizację inwestycji za gotówkę, jest to moment, w którym powinieneś dokonać wpłaty ostatniej zaliczki.

6.       Przekazanie dokumentów.

Około tydzień po zaksięgowaniu ostatniej transzy zaliczki, prześlemy Ci fakturę końcową inwestycji, karty gwarancyjne oraz inne niezbędne dokumenty.

7.       Dofinansowania.

Jeżeli Twoje przedsięwzięcie ma zostać dofinansowane, my zajmiemy się wszelkimi formalnościami. W tym celu będziemy potrzebować podpisanego pełnomocnictwa dającego nam możliwość działania w Twoim imieniu. Po spełnieniu przesłanek formalnych, terminie do 30 dni od zakończenia realizacji wypełnimy i złożymy odpowiedni wniosek, informując Cię jednocześnie o każdym podjętym przez nas kroku.

Dowiedz się więcej o dostępnych formach dofinansowania do termomodernizacji budynku.

8.       Obsługa serwisowa.

Jak już wspominaliśmy: od momentu zakończenia realizacji inwestycji opiekujemy się Twoją instalacją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na wypadek jakichkolwiek pytań.

Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów:

Mailowo, pod adresem biuro@energetycznyprojekt.pl

Telefonicznie, pod numerem +48 736 848 791

Przez naszego facebooka: EnergetycznyProjekt

W trakcie inwestycji przydzielimy do Twojej instalacji specjalistę ds. realizacji, opiekuna oraz specjalistę ds. finansowań. Do każdej z tych osób otrzymasz kontakt telefoniczny i mailowy. Twoi doradcy będą do Twojej dyspozycji w każdej chwili.

Zyskaj na programie poleceń!

Współpracując z nami, masz możliwość zyskać dodatkowo aż 500 złotych. Wystarczy, że polecisz nas swojemu znajomemu i przeprowadzi on u nas inwestycję. Dowiedz się więcej. Sprawdź program poleceń Energetycznego Projektu.

Termomodernizacja i pozyskiwanie dopłat z Energetycznym Projektem – to proste!

Proces inwestycyjny może i bywa nieco długi, ale z pewnością nie jest skomplikowany. Dzięki naszej pomocy stanie się znacznie prostszy, bo niemal wszystko możemy załatwić za Ciebie. W naszej pracy stawiamy na prostotę i jasność w komunikacji. Dlatego rzeczy z pozoru bardzo trudne i zawiłe szybko stają się jasne. Nie wierzysz? Przekonaj się sam – postaw na profesjonalistów! Zachęcamy do współpracy!

Pozdrawiamy
Zespół Energetyczny Projekt Sp. z o.o.

Zaplanujmy razem
najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalną pompę ciepła i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

ZOBACZ TEŻ