Realizacja – Wymiana stolarki okiennej u Pana Marka

Zdjęcie stolarki okiennej wykonanej u klienta
Zdjęcie stolarki okiennej wykonanej u klienta

Lokalizacja instalacji

Nasza firma podjęła się instalacji stolarki okiennej dla pana Marka mieszkającego w Lubaczowie. Jest to miejscowość oddalona o 250 km na wschód od Krakowa w województwie podkarpackim. To dowód na to, że nasza firma wykonuje zlecenia w różnych częściach Polski.

Wybór stolarki

Nasz klient zdecydował się na wybór okien trójszybowych marki KOMSTA. Dla klienta dobrano   łącznie 11 typów okien i drzwi przeszkolnych. Stolarkę dobrano indywidalnie ze względu na sposób otwierania skrzydła okiennego nasz klient zdecydował się na dwa przypadki uchylne i uchylno-rozwiewne. Kolejna decyzja to dobór okien jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych w zależności od potrzeb.U naszego klienta zamontowano również drzwi zewnętrzne marki DELTA o nazwie SPECIAL 685 w kolorze ANTRACYT.

Łączna kwota wykonanej usługi to 55 500 zł w cenę ta wchodzi indywidualne podejście do klienta i dobranie stolarki pod jego potrzeby, zamówiona stolarka i montaż.

Drzwi zewnętrzne z przeszkleniem typu prostokąt plus inox
Drzwi zewnętrzne z przeszkleniem typu prostokąt plus inox
 

Kompleksowa specyfikacja

Marka okienKOMSTA
Marka drzwi zewnętrznychDELTA
Ilość dobranych typów stolarki11
Kwota usługi55 500 zł
Dobór stolarki okiennej pod potrzeby klienta
Dobór stolarki okiennej pod potrzeby klienta

Zaplanujmy razem
najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalną pompę ciepła i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

ZOBACZ TEŻ

Mój prąd 5.0

Program Mój Prąd 5.0 już wystartował! Co się zmieniło?

22 kwietnia ruszył nabór do zapowiedzianej w marcu piątej edycji programu Mój Prąd. Nowa odsłona nieco różni się od poprzednich. Co się zmieniło? Kto może liczyć na rządową pomoc? Ile maksymalnie można otrzymać? Sprawdzamy, co wiadomo o Mój Prąd 5.0! Główne założenia Mój Prąd 5.0 Podobnie jak w poprzednich edycjach

Czytaj więcej »
Mój Prąd 4.0

Dlaczego warto zainwestować w magazyn energii?

Coraz częściej mówi się o tym, że magazyn energii jest nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznej. Największym wyzwaniem w dzisiejszych czasach nie jest bowiem wytwarzanie energii, a jej przechowywanie. Wydajność instalacji jest w dużej mierze zależna od warunków atmosferycznych i nasłonecznienia. W konsekwencji produkcja energii często nie pokrywa rzeczywistego…

Czytaj więcej »