Realizacja – Wymiana stolarki okiennej u Pani Doroty

Zdjęcie stolarki okiennej wykonanej u naszej klientki pani Doroty
Zdjęcie stolarki okiennej wykonanej u naszej klientki pani Doroty

Dobór stolarki

Nasza firma podjęła się zadania montażu stolarki okiennej dla pani Doroty w miejscowości Dębno w województwie podkarpackim.

Nasza klientka zdecydowała się na wybór okien trójszybowych marki KOMSTA. Dla klientki dobrano łącznie 6 typów okien i drzwi przeszklonych. Stolarkę dobrano indywidualnie ze względu na sposób otwierania skrzydła okiennego nasza klientka zdecydowała się na dwa przypadki uchylne i uchylno-rozwiewne. Kolejna decyzja to dobór okien jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych w zależności od potrzeb. U naszej klientki zamontowano również drzwi zewnętrzne marki DELTA o nazwie SPECIAL 685, oraz parapety wewnętrzne PCV o szerokości 32 cm.

Łączna kwota wykonanej usługi to 33 000 zł w cenę ta wchodzi indywidualne podejście do klienta i dobranie stolarki pod jego potrzeby, zamówiona stolarka i montaż.

Drzwi zewnętrzne marki DELTA
Drzwi zewnętrzne marki DELTA
Marka okienKOMSTA
Marka drzwi zewnętrznychDELTA
Ilość dobranych typów stolarki6
Kwota usługi33 000 zł

Zaplanujmy razem
najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalną pompę ciepła i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

ZOBACZ TEŻ

Mój prąd 5.0

Program Mój Prąd 5.0 już wystartował! Co się zmieniło?

22 kwietnia ruszył nabór do zapowiedzianej w marcu piątej edycji programu Mój Prąd. Nowa odsłona nieco różni się od poprzednich. Co się zmieniło? Kto może liczyć na rządową pomoc? Ile maksymalnie można otrzymać? Sprawdzamy, co wiadomo o Mój Prąd 5.0! Główne założenia Mój Prąd 5.0 Podobnie jak w poprzednich edycjach

Czytaj więcej »
Mój Prąd 4.0

Dlaczego warto zainwestować w magazyn energii?

Coraz częściej mówi się o tym, że magazyn energii jest nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznej. Największym wyzwaniem w dzisiejszych czasach nie jest bowiem wytwarzanie energii, a jej przechowywanie. Wydajność instalacji jest w dużej mierze zależna od warunków atmosferycznych i nasłonecznienia. W konsekwencji produkcja energii często nie pokrywa rzeczywistego…

Czytaj więcej »