Realizacja – Zamontowanie kotła na zgazowanie drewna oraz ocieplenie domu Pana Andrzeja

Zdjęcie domu naszego klienta przed wykonaniem ocieplenia

Opis budynku

Nasza firma podjęła się zadania ocieplenia  budynku widocznego na zdjęciu powyżej jest to dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130 m2 z ogrzewanym parterem i poddaszem.

Ściany zbudowane są z pustaka żużlowego.

Przed skorzystaniem z usług naszej firmy dom ten ocieplany był kotłem węglowym, który pochłaniał ogromne ilość ton węgla rocznie. Nasza firma podjęła się również zamontowania kotła na zgazowanie drewna.

Koszt i wykonanie ocieplenia

Do ocieplenia wybrano styropian grafitowy o grubości 15 cm, oraz klienci zdecydowali się na biały tynk. Całkowita powierzchnia fasady ocieplanej wynosi 168 m2, cena jednostkowa to 251 zł/m2.

Całkowity koszt oceplenia wyniósł 42 197 zł, w cenę zostały wliczone parapety zewnętrzne stalowe gładkie oraz zapewnienie rusztowania na cały okres trwania prac. Nasi specjaliści wykonali pracę z wysoką dokładnością zadbali o pracę przy gniazdkach i drzwiach, a także o życzenia klientów związane z estetyką wykonania i użyciem kolorowego tynku.

Specyfikacja ocieplenia budynku

Powierzchnia użytkowa130 m2
Calkowita grubość ścian40 cm
Wybrany materiał ociepleniwoystyropian grafitowy o grubości 15 cm
Całkowita powierzchnia fasady ocieplanej168 m2
Całkowity koszt usługi42 197 zł
Zdjęcie domu po wykonaniu ocieplenia
             Zdjęcie domu po wykonaniu ocieplenia

Zaplanujmy razem
najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalną pompę ciepła i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

ZOBACZ TEŻ

Mój prąd 5.0

Program Mój Prąd 5.0 już wystartował! Co się zmieniło?

22 kwietnia ruszył nabór do zapowiedzianej w marcu piątej edycji programu Mój Prąd. Nowa odsłona nieco różni się od poprzednich. Co się zmieniło? Kto może liczyć na rządową pomoc? Ile maksymalnie można otrzymać? Sprawdzamy, co wiadomo o Mój Prąd 5.0! Główne założenia Mój Prąd 5.0 Podobnie jak w poprzednich edycjach

Czytaj więcej »
Mój Prąd 4.0

Dlaczego warto zainwestować w magazyn energii?

Coraz częściej mówi się o tym, że magazyn energii jest nieodłącznym elementem instalacji fotowoltaicznej. Największym wyzwaniem w dzisiejszych czasach nie jest bowiem wytwarzanie energii, a jej przechowywanie. Wydajność instalacji jest w dużej mierze zależna od warunków atmosferycznych i nasłonecznienia. W konsekwencji produkcja energii często nie pokrywa rzeczywistego…

Czytaj więcej »